tr
(0048) 52 388 67 65
wing
  1. /
  2. O firmie
  3. /
  4. Zespół

Praca opiekuna w Niemczech – oferty dla kobiet i mężczyzn

Nasz zespół

Pracownicy Angel Care 24 posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie, cechują się pełnym profesjonalizmem, a poza tym doskonale rozumieją, z czym wiąże się opieka nad seniorami – dzięki temu wiedzą, jakie osoby świetnie sprawdzą się w roli opiekunów. Co wchodzi w skład świadczonych przez nas usług? Przeprowadzając duży research, szukamy kandydatów, a także kandydatek, których zadaniem byłoby zajęcie się osobami starszymi w Niemczech. Jednak to nie wszystko, ponieważ oprócz tego jesteśmy odpowiedzialni za dobry kontakt z klientem, który szuka owej pomocy dla bliskiej osoby.

Gwarancja stałego kontaktu z nami!

W trosce o dobre samopoczucie, w tym wysoki komfort psychiczny naszych pracowników, zapewniamy stały kontakt. Nieważne więc, czy masz pytania odnośnie zatrudnienia, czy wątpliwości związane z wykonywaniem swoich obowiązków już na miejscu – zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem, by udzielić Ci fachowej rady oraz służyć wsparciem. Możesz na nas liczyć począwszy od momentu rekrutacji, przez wyjazd, aż po powrót do kraju. Zdajemy sobie sprawę, że praca za granicą – w Niemczech – dla wielu osób jest nowym doświadczeniem, dlatego postaramy się, aby było ono jak najprzyjemniejsze, a także przebiegało bezproblemowo, co w rezultacie sprawi, że podejmiesz z nami dłuższą współpracę.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Jesteśmy cenioną na rynku, sprawdzoną firmą, która oferuje pracę w opiece dla mężczyzn, a także kobiet na stanowisku – opiekun/ka osób starszych.
  • Jesteśmy „pod telefonem”, więc zatrudnione u nas osoby zawsze mogą liczyć na naszą fachową pomoc lub radę, nieważne, czy chodzi o dopełnienie formalności dot. wyjazdu jeszcze w Polsce, czy już o pracę na miejscu – w Niemczech.
  • Na naszej stronie znajdują się tylko i wyłącznie sprawdzone oferty pracy w Niemczech (od zaraz) dla kobiet, a także mężczyzn – zadbamy o Twoje bezpieczeństwo zatrudnienia jako opiekunka/opiekun.
  • Zarówno rodzinom szukającym osób do opieki nad seniorem, jak i naszym pracownikom dajemy możliwość wyboru, z kim chcą zacząć współpracę, dzięki czemu Ty nie jedziesz w nieznane, a Twój zleceniodawca nie będzie obawiał się powierzenia Ci tak ważnej roli, jaką jest zajmowanie się seniorem.

Chcesz dołączyć do zespołu Angel Care 24 i zyskać stabilną, legalną pracę, za którą otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie? W takim razie zasil szeregi naszej ekipy! Dostępne na stronie oferty pracy dla opiekuna/ki są dostępne są zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny – dedykujemy je wszystkich tym, którzy w tej roli sprawdziliby się na medal lub mają doświadczenie w zajmowaniu się osobami starszymi. Nasza firma to pośrednik w szukaniu pracy, któremu możesz zaufać!