tr
(0048) 52 388 67 65
wing
 1. /
 2. Oferty

Praca opiekunki w Niemczech

Aktualne zlecenia dla opiekunek/opiekunów w Niemczech

Jesteś opiekunką bądź opiekunem osób starszych czy może masz przeświadczenie, że sprawdzisz się w tej roli? Świetnie się składa, ponieważ szukamy właśnie kandydatek oraz kandydatów do pracy na tym stanowisku. Opieka nad seniorami wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a także poświęceniem, gdyż wymagana jest dostępność 24h/7, ale świadomość, że pomagamy innym, rekompensuje wszystko. Na naszej stronie znajdują się aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów, na które możesz aplikować. Wszystkich zainteresowanych pracą od zaraz w Niemczech zapraszamy do kontaktu. Często posiadamy zlecenia w okolicach takich miejscowości jak Monachium, Bawaria, Frankfurt, Bonn, Hanower czy też Kolonia.

Praca za granicą od zaraz!

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna nad osobami starszymi od zaraz – dajemy nawet premię za szybki wyjazd. Dlaczego zależy nam na tym, aby zacząć pracę jak najszybciej? Jest ku temu kilka bardzo istotnych przesłanek. Chcemy świadczyć nasze usługi jak najlepiej i płynnie znajdować rzetelnych pracowników, którzy zaopiekują się naszymi podopiecznymi. Oferty pracy w Niemczech od zaraz pozwolą Ci szybko znaleźć zatrudnienie, a nam zapewnić osobom starszym odpowiednią pomoc. Najważniejszym powodem jest fakt, że chorzy potrzebują opieki natychmiast, bo często nie są w stanie samodzielnie jeść, poruszać się czy ubrać. Zatrudnienie do pracy opiekunki to w takim przypadku bardzo pilna kwestia. Poza tym istnieje szansa, że osoba, która dotychczas się nimi zajmowała, przestała być dyspozycyjna i potrzebne jest jej sprawne zastępstwo. Jednak nie musisz się martwić, że przez pośpiech w przygotowaniu do wyjazdu zapomnimy o dopełnieniu wszelkich formalności z nim związanych. Wszystko odbędzie się profesjonalnie i będzie przygotowane na czas.

Czytaj więcej…

Wiemy również, jak wymagająca i stresująca bywa praca opiekunki czy opiekuna osób starszych, dlatego też otrzymasz za nią atrakcyjne wynagrodzenie. Praca w okolicach Düsseldorfu, Monachium, Frankfurtu nad Menem lub innego pięknego miasta w Niemczech to także niezwykła przygoda. Przejrzyj nasze aktualne oferty i wybierz zlecenie opieki nad emerytem bądź starszym małżeństwem od zaraz. Spełniaj się zawodowo – odmieniaj ich życia! Właśnie to jest najpiękniejsze w pracy u nas.

Jak już wspominaliśmy, praca w Niemczech jako opiekunka bądź opiekun osób starszych jest dostępna od zaraz. Oznacza to, że gdy zależy Ci na pewnym i szybkim zarobku, wysłanie swojej aplikacji będzie doskonałym posunięciem. Jakie osoby odnajdą się na tym stanowisku? Przede wszystkim te, które są empatyczne, troskliwe, odpowiedzialne, a także cierpliwe. W dodatku jeśli posiadasz już doświadczenie w pracy opiekunki lub opiekuna, na pewno wiesz, że każdy dzień to niewiadoma, gdyż chory raz może czuć się lepiej, a raz wymagać zwiększonej opieki – dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko! Jeśli czujesz, że sprostasz temu wyzwaniu i chcesz pracować w Niemczech (m.in.  w okolicach Bonn, Kolonii czy Frankfurtu am Main), sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Otocz opieką osobę starszą lub chorą, która bardzo tego potrzebuje.

Praca od zaraz jako opiekun lub opiekunka w Niemczech – poznaj zalety

Nieważne, czy jest się zatrudnionym na zastępstwo, czy też to stałe zlecenie, warunki (w tym te finansowe) w obu przypadkach są niezwykle korzystne. Możemy się pochwalić jednym z najlepszych katalogów ofert pracy za granicą w zawodach opiekunka lub opiekun osób starszych. Jednak nie tylko wypłata wynosząca niemal 2 tysiące euro zachęca do podjęcia się tej pracy od zaraz. Kolejnym z czynników przemawiających za wysłaniem swojego zgłoszenia na to stanowisko jest fakt, że opiekunom zostaje zapewnione zakwaterowanie – przytulne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, a także z dostępem do Internetu. Co więcej, przysługują im w ciągu dnia przynajmniej 2-3 godziny wolnego, które można wykorzystać dowolnie. Praca w opiece w Niemczech, gdzie wynagrodzenie jest wypłacane w euro, to szansa na zarobienie atrakcyjnej sumy pieniędzy. Dlatego też nie czekaj chwili dłużej i już teraz zaaplikuj na którąś z poniższych ofert!

Praca opiekunki w Niemczech na zastępstwo

„Szukam zmienniczki do opieki nad osobą starszą w Niemczech” – tak często brzmią tytuły ofert pracy dostępnych na rynku. Niestety nierzadko najbliższa rodzina czy przyjaciele seniora ze względu na natłok swoich obowiązków, w tym własną pracę zawodową, nie są w stanie sprawować opieki nad nim przez cały czas. Dlatego jesteśmy my – jako firma pośrednicząca pomiędzy klientami a Tobą – w Angel Care 24 szukamy opiekunek, a także opiekunów, którzy odciążą bliskich w codziennych czynnościach i zajmą się seniorem od zaraz. Co więcej, w niektórych przypadkach konieczne jest zatrudnienie dwóch osób do opieki, ponieważ jak wiadomo, w momencie gdyby jedna z nich wzięła urlop czy rozchorowałaby się, wtedy opiekun będący na zastępstwie przejmuje jej obowiązki. Praca dla opiekunów i opiekunek do Niemiec (np. w okolicach Bonn bądź Monachium) z naszych ofert to legalne, bezpieczne i korzystne rozwiązanie, które da Ci możliwość spełniania się zawodowo. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Oferty pracy w Niemczech do opieki – od zaraz. Szukamy właśnie Ciebie!

Bycie opiekunem lub opiekunką osób starszych to zawód wymagający powołania, a także posiadania cech takich jak cierpliwość, poczucie odpowiedzialności czy empatia. Jeśli więc nimi dysponujesz, a niesienie pomocy innym to Twoja misja – nasze oferty pracy w Niemczech do opieki nad osobami starszymi są idealne dla Ciebie!  Co zyskasz, wybierając nasze zlecenia? Stabilne zatrudnienie na doskonałych warunkach i to od zaraz. Ponadto zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz! Posiadamy propozycje pracy dla opiekunów lub opiekunek osób starszych z zakwaterowaniem, jak również oferujemy wyjątkowo atrakcyjne zarobki. W dodatku nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy – możesz się z nami skontaktować w każdym momencie.

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech – wybierz ofertę pracy dla siebie!

Świadczymy usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju. Twój wyjazd do Niemiec może mieć miejsce w okolicach Kolonii, Hanower lub zupełnie innym regionie! Samych zleceń posiadamy też bardzo dużo, niektóre z nich można rozpocząć natychmiast. Bycie opiekunką osób starszych nie zawsze oznacza to samo. Wszystko zależy od zlecenia, które wybierasz Ty. Możesz więc ocenić swoje możliwości i na tej podstawie podjąć decyzję. Posiadamy wiele propozycji wyjazdów do Niemiec, wybierz więc ofertę pracy, która najbardziej Ci odpowiada. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas zlecenie, w którym wspaniale się odnajdziesz, a w razie problemów zawsze służymy pomocą oraz radą. Dbamy zarówno o komfort podopiecznego, jak i Twój!

Zainteresowany/a pracą od zaraz w opiece? Czekamy na Ciebie!

Sortuj według:

ZASTĘPSTWO DO SAMOTNEJ SENIORKI W MEMMINGEN – START OD POCZĄTKU SIERPNIA + WYNAGRODZENIE DO 1900€ NETTO + LICZNE PREMIE I BONUSY!

19.07.2024

1948

87700 MEMMINGEN

01.08.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim/dobrym na stałe zlecenie do seniorki mieszkającej w 87700 MEMMINGEN (OK. MONACHIUM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 86 lat, 168 cm, 55 kg;
 • cierpi starcze osłabienie, osteoporozę i nadciśnienie;
 • porusza się przy pomocy Rolaltora;
 • mieszka sama w domu wielorodzinnym;
 • sklepy są blisko;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem dostępem do Internetu oraz osobną łazienką; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD, PREMIA LETNIA, PREMIA KOLEŻEŃSKA, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) WYNAGRODZENIE DO 1900 EURO+ UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

feather-bg

Oferta premium

OPIEKUNKA Z PRAWEM JAZDY DO SAMODZIELNEJ, MOBILNEJ PARY SENIORÓW W OK. MONACHIUM – START OD 01.08. + WYSOKIE WYNAGRODZENIE!

19.07.2024

1947

87700 MEMMINGEN

01.08.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy na zmianę do seniorki mieszkającej w 87700 MEMMINGEN (OK. MONACHIUM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 80 lat, 162 cm, 52 kg;
 • cierpi na Parkinsona i osteoporozę;
 • porusza się przy pomocy Rollatora;
 • mężczyzna, 83 lata, 175 cm, 51 kg;
 • cierpi na raka płuc, osteoporozę;
 • porusza się przy pomocy wsparcia;
 • poddawany jest fizjoterapii oraz zajęciom logopedycznym;
 • mieszkają w domu jednorodzinnym;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu i osobną łazienką; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód; standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY, PREMIA KOLEŻEŃSKA + BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + WYNAGRODZENIE DO 1900 EURO!

SIERPNIOWA ZMIANA – OPIEKA NAD SENIOREM W MEMMINGEN – WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY!

19.07.2024

1946

87700 MEMMINGEN

01.08.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na ofertę zmianową do seniora mieszkającego w 87700 MEMMINGEN (OK. MONACHIUM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 89 lat, 192 cm, 80 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie, problemy z sercem oraz częściową inkontynencję (cewnik oraz pielucho-majtki);
 • porusza się przy pomocy Rollatora lub na wózku inwalidzkim;
 • mieszka z żoną (niewymagającą opieki i pomagającą w opiece nad seniorem) w domu jednorodzinnym;
 • domem zajmuje się pomoc domowa (raz w tygodniu);
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobną łazienką; standardowo przysługują jej 2-3h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY (M.IN. PREMIA LETNIA 100€ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD 50€)!

PEWNY WYJAZD DO MOBILNEGO SENIORA W OK. MONACHIUM – START OD 31.07. + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W DE!

19.07.2024

1945

82281 EGENHOFEN

31.07.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na zmianę do seniora mieszkającego w 82281 EGENHOFEN (OK. MONACHIUM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 84 lata, 162 cm, 76 kg;
 • cierpi na początkującą demencję, drżenie prawej ręki, nadciśnienie, astmę (COPD), alergię na pszczoły oraz częściową inkontynencję (wkładki, pielucho-majtki oraz Urinflasche);
 • porusza się przy pomocy wsparcia lub Rollatora;
 • w opiece nad seniorem pomaga Pflegediesnt;
 • mieszka z żoną (niewymagającą opieki) w domu jednorodzinnym; na wyposażeniu jest Lift i Pflegebett;
 • dla opiekunki przygotowano osobny apartament z dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY (M.IN. PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD)!

SPRAWDZONE ZLECENIE – OPIEKA NAD MOBILNYM MAŁŻEŃSTWEM W LUDWIGSBURGU – START OD 31.07. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ NETTO + LICZNE PREMIE I BONUSY!

19.07.2024

1944

71636 LUDWIGSBURG

31.07.2024

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na zmianę do małżeństwa mieszkającego w 71636 LUDWIGSBURG (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 88 lat, 154 cm, 46 kg;
 • po przebytym udarze, cierpi na starcze osłabienie oraz cukrzycę;
 • porusza się przy pomocy Rollatora, do dyspozycji ma wózek;
 • mężczyzna, 85 lat, 172 cm, 75 kg;
 • cierpi na początkującą demencję;
 • porusza się przy pomocy Rollatora;
 • mieszkają sami w mieszkaniu;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

feather-bg

Oferta premium

ZMIANA – OPIEKA NAD SAMODZIELNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. BONN – START OD KOŃCA LIPCA + WYNAGRODZENIE DO 1900€ NETTO!

19.07.2024

1943

53340 MECKENHEIM

31.07.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na zmianę do seniorki mieszkającej w 53340 MECKENHEIM (OK. BONN; NADREANIA- PÓŁNOCNA WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 84 lata, 165 cm, ok. 68 kg wagi;
 • cierpi na starcze osłabienie oraz demencję/Alzheimera;
 • porusza się samodzielnie;
 • mieszka z mężem (niewymagającym opieki oraz pomagającym w opiece nad seniorką) w domu jednorodzinnym; w domu jest pies (czuwacz słowacki);
 • sklepy są blisko;
 • dla opiekunki przygotowano osobną część mieszkalną z dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest rower; standardowo przysługują jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY, PREMIE ŚWIĄTECZNE)+ BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!