(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Oferty

Oferty pracy

Do naszego biura trafiają codziennie nowe zlecenia od niemieckich rodzin.

Po wybraniu odpowiedniej dla Ciebie oferty zachęcamy do aplikowania.

Sortuj według:

OPIEKUNKA/OPIEKUN DO MAŁŻEŃSTWA W OK. ESSEN – START: OD ZARAZ + BOGATY PAKIET PREMIOWY + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK!

23.09.2022

761

58710 MENDEN

OD ZARAZ

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim do podopiecznych mieszkających w 58710 MENDEN (OK. ESSEN; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNYCH: 

Kobieta: (91 lat, 65 kg) z nadciśnieniem, niewydolnością serca, demencją;

Mobilność: osoba mobilna;

Mężczyzna: (94 lata, 50 kg) po zawale, z niewydolnością serca, z osteoporozą, problemami z nerkami, inkontynencją;

Mobilność: balkonik + laska;

Warunki mieszkaniowe: podopieczni mieszkają w domu wyposażone w krzesło toaletowe;

Dla opiekunki/-na: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej/ mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

OPIEKA NAD SENIORKĄ W OK. MONACHIUM – OD ZARAZ + WYSOKIE STAWKI DO 1900 E NETTO!

23.09.2022

760

87600 KAUFBEUREN

OD ZARAZ

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 87600 KAUFBEUREN (OK. MONACHIUM; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Kobieta: (87 lat, 74 kg, 153 cm) z nadciśnieniem, inkontynencją (cewnik);

Sposób poruszania się: podopieczna dużo czasu spędza w łóżku;

Warunki mieszkaniowe: seniorka mieszka razem z mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem. Mąż podopiecznej nie wymaga opieki;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

WYSOKIE STAWKI DO 1900 E NETTO + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + NIEMIECKA EMERYTURA PO SZEŚĆDZIESIĘCIU MIESIĄCACH! 

OPIEKA NAD SAMOTNYM SENIOREM W OK. DÜSSELDORFU – OD 30.09. + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK!

23.09.2022

759

41063 MÖNCHENGLADBACH

30.09.2022

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 41063 MÖNCHENGLADBACH (OK. DÜSSELDORFU; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

  • mężczyzna (73 lata, 95 kg, 182 cm) z niedowładem, inkontynencją (cewnik);
  • porusza się na wózku;
  • mieszka sam w domu wyposażonym w lift oraz krzesło toaletowe;
  • dla opiekuna jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY Z NAMI + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH + DUŻY WYBÓR OFERT! 

Oferta premium

OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM NIEMIECKIM DO PODOPIECZNEJ MIESZKAJĄCEJ W OK. FREIBURGA – OD 30.09. NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD!

22.09.2022

758

79291 MERDINGEN

30.09.2022

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z podstawowym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 79291 MERDINGEN (OK. FREIBUEGA; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Kobieta: (80 lat, 100 kg, 158 cm) po udarze, z lewostronnym niedowładem, niedoczynnością tarczycy, chorobą uchyłkową jelit, zwyrodnieniem plamki żółtej;

Mobilność: wózek;

Dodatkowe informacje: seniorka jest poddawana fizjoterapii i ergoterapii;

Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka z mężem w mieszkaniu w domu jednorodzinnym wyposażonym w Lift, łóżko multifunkcyjne, krzesło toaletowe, łóżko specjalistyczne, rower rehabilitacyjny. Mąż podopiecznej nie wymaga opieki;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

NADZÓR NAD MOBILNYM MAŁŻEŃSTWEM W OK. FREIBURGA – OD ZARAZ + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + LICZNE PREMIE I DODATKI!

22.09.2022

757

78359 NENZINGEN

OD ZARAZ

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznych mieszkających w 78359 NENZINGEN (OK. FREIBURGA; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNYCH:

Mężczyzna (77 lat, 75 kg, 163 cm) z cukrzycą;

Mobilność: osoba mobilna;

Kobieta (73 lata, 70 kg, 163 cm) z problemami z płucami;

Mobilność: osoba mobilna;

Dodatkowe informacje: do podopiecznych przychodzi Pflegedienst (robi zastrzyki z insuliny, mierzy ciśnienie);

Warunki mieszkaniowe: podopieczni mieszkają w mieszkaniu;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + LICZNE PREMIE I BONUSY + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK! 

OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO, MOBILNEGO SENIORA – STUTTGART – START OD ZARAZ + DUŻO CZASU WOLNEGO + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

21.09.2022

756

70565 STUTTGART

OD ZARAZ

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 70565 STUTTGART (BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

PROFIL PODOPIECZNEGO:

– mężczyzna, 91 lat, 59 kg przy 165 cm wzrostu;

– cierpi na starcze osłabienie, osteoporozę, problemy z sercem, nadciśnienie, ma problemy z nerkami (poddawany jest dializom 3 razy w tygodniu);

– porusza się przy pomocy Rollatora, do dyspozycji ma wózek;

– w opiece nad seniorem pomaga Pflegedienst;

– mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem, na wyposażeniu ma krzesło prysznicowe, podwyższenie na toaletę i Pflegebett;

– domem zajmuje się pomoc domowa;

– sklepy są blisko;

– dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz własną łazienką; do dyspozycji opiekunki jest auto z automatyczną skrzynią biegów (Mercedes S-klasa), rower i rower elektryczny; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 1 CAŁY LUB 2 X ½ DNIA WOLNEGO!

 

UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH (W TYM RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK! – U NAS TO TY DECYDUJESZ NA JAKICH WARUNKACH PRACUJESZ!