tr
(0048) 52 388 67 65
wing
 1. /
 2. Oferty

Praca opiekunki w Niemczech

Aktualne zlecenia dla opiekunek/opiekunów w Niemczech

Jesteś opiekunką bądź opiekunem osób starszych czy może masz przeświadczenie, że sprawdzisz się w tej roli? Świetnie się składa, ponieważ szukamy właśnie kandydatek oraz kandydatów do pracy na tym stanowisku. Opieka nad seniorami wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a także poświęceniem, gdyż wymagana jest dostępność 24h/7, ale świadomość, że pomagamy innym, rekompensuje wszystko. Na naszej stronie znajdują się aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów, na które możesz aplikować. Wszystkich zainteresowanych pracą od zaraz w Niemczech zapraszamy do kontaktu. Często posiadamy zlecenia w okolicach takich miejscowości jak Monachium, Bawaria, Frankfurt, Bonn, Hanower czy też Kolonia.

Praca za granicą od zaraz!

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna nad osobami starszymi od zaraz – dajemy nawet premię za szybki wyjazd. Dlaczego zależy nam na tym, aby zacząć pracę jak najszybciej? Jest ku temu kilka bardzo istotnych przesłanek. Chcemy świadczyć nasze usługi jak najlepiej i płynnie znajdować rzetelnych pracowników, którzy zaopiekują się naszymi podopiecznymi. Oferty pracy w Niemczech od zaraz pozwolą Ci szybko znaleźć zatrudnienie, a nam zapewnić osobom starszym odpowiednią pomoc. Najważniejszym powodem jest fakt, że chorzy potrzebują opieki natychmiast, bo często nie są w stanie samodzielnie jeść, poruszać się czy ubrać. Zatrudnienie do pracy opiekunki to w takim przypadku bardzo pilna kwestia. Poza tym istnieje szansa, że osoba, która dotychczas się nimi zajmowała, przestała być dyspozycyjna i potrzebne jest jej sprawne zastępstwo. Jednak nie musisz się martwić, że przez pośpiech w przygotowaniu do wyjazdu zapomnimy o dopełnieniu wszelkich formalności z nim związanych. Wszystko odbędzie się profesjonalnie i będzie przygotowane na czas.

Czytaj więcej…

Wiemy również, jak wymagająca i stresująca bywa praca opiekunki czy opiekuna osób starszych, dlatego też otrzymasz za nią atrakcyjne wynagrodzenie. Praca w okolicach Düsseldorfu, Monachium, Frankfurtu nad Menem lub innego pięknego miasta w Niemczech to także niezwykła przygoda. Przejrzyj nasze aktualne oferty i wybierz zlecenie opieki nad emerytem bądź starszym małżeństwem od zaraz. Spełniaj się zawodowo – odmieniaj ich życia! Właśnie to jest najpiękniejsze w pracy u nas.

Jak już wspominaliśmy, praca w Niemczech jako opiekunka bądź opiekun osób starszych jest dostępna od zaraz. Oznacza to, że gdy zależy Ci na pewnym i szybkim zarobku, wysłanie swojej aplikacji będzie doskonałym posunięciem. Jakie osoby odnajdą się na tym stanowisku? Przede wszystkim te, które są empatyczne, troskliwe, odpowiedzialne, a także cierpliwe. W dodatku jeśli posiadasz już doświadczenie w pracy opiekunki lub opiekuna, na pewno wiesz, że każdy dzień to niewiadoma, gdyż chory raz może czuć się lepiej, a raz wymagać zwiększonej opieki – dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko! Jeśli czujesz, że sprostasz temu wyzwaniu i chcesz pracować w Niemczech (m.in.  w okolicach Bonn, Kolonii czy Frankfurtu am Main), sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Otocz opieką osobę starszą lub chorą, która bardzo tego potrzebuje.

Praca od zaraz jako opiekun lub opiekunka w Niemczech – poznaj zalety

Nieważne, czy jest się zatrudnionym na zastępstwo, czy też to stałe zlecenie, warunki (w tym te finansowe) w obu przypadkach są niezwykle korzystne. Możemy się pochwalić jednym z najlepszych katalogów ofert pracy za granicą w zawodach opiekunka lub opiekun osób starszych. Jednak nie tylko wypłata wynosząca niemal 2 tysiące euro zachęca do podjęcia się tej pracy od zaraz. Kolejnym z czynników przemawiających za wysłaniem swojego zgłoszenia na to stanowisko jest fakt, że opiekunom zostaje zapewnione zakwaterowanie – przytulne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, a także z dostępem do Internetu. Co więcej, przysługują im w ciągu dnia przynajmniej 2-3 godziny wolnego, które można wykorzystać dowolnie. Praca w opiece w Niemczech, gdzie wynagrodzenie jest wypłacane w euro, to szansa na zarobienie atrakcyjnej sumy pieniędzy. Dlatego też nie czekaj chwili dłużej i już teraz zaaplikuj na którąś z poniższych ofert!

Praca opiekunki w Niemczech na zastępstwo

„Szukam zmienniczki do opieki nad osobą starszą w Niemczech” – tak często brzmią tytuły ofert pracy dostępnych na rynku. Niestety nierzadko najbliższa rodzina czy przyjaciele seniora ze względu na natłok swoich obowiązków, w tym własną pracę zawodową, nie są w stanie sprawować opieki nad nim przez cały czas. Dlatego jesteśmy my – jako firma pośrednicząca pomiędzy klientami a Tobą – w Angel Care 24 szukamy opiekunek, a także opiekunów, którzy odciążą bliskich w codziennych czynnościach i zajmą się seniorem od zaraz. Co więcej, w niektórych przypadkach konieczne jest zatrudnienie dwóch osób do opieki, ponieważ jak wiadomo, w momencie gdyby jedna z nich wzięła urlop czy rozchorowałaby się, wtedy opiekun będący na zastępstwie przejmuje jej obowiązki. Praca dla opiekunów i opiekunek do Niemiec (np. w okolicach Bonn bądź Monachium) z naszych ofert to legalne, bezpieczne i korzystne rozwiązanie, które da Ci możliwość spełniania się zawodowo. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Oferty pracy w Niemczech do opieki – od zaraz. Szukamy właśnie Ciebie!

Bycie opiekunem lub opiekunką osób starszych to zawód wymagający powołania, a także posiadania cech takich jak cierpliwość, poczucie odpowiedzialności czy empatia. Jeśli więc nimi dysponujesz, a niesienie pomocy innym to Twoja misja – nasze oferty pracy w Niemczech do opieki nad osobami starszymi są idealne dla Ciebie!  Co zyskasz, wybierając nasze zlecenia? Stabilne zatrudnienie na doskonałych warunkach i to od zaraz. Ponadto zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz! Posiadamy propozycje pracy dla opiekunów lub opiekunek osób starszych z zakwaterowaniem, jak również oferujemy wyjątkowo atrakcyjne zarobki. W dodatku nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy – możesz się z nami skontaktować w każdym momencie.

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech – wybierz ofertę pracy dla siebie!

Świadczymy usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju. Twój wyjazd do Niemiec może mieć miejsce w okolicach Kolonii, Hanower lub zupełnie innym regionie! Samych zleceń posiadamy też bardzo dużo, niektóre z nich można rozpocząć natychmiast. Bycie opiekunką osób starszych nie zawsze oznacza to samo. Wszystko zależy od zlecenia, które wybierasz Ty. Możesz więc ocenić swoje możliwości i na tej podstawie podjąć decyzję. Posiadamy wiele propozycji wyjazdów do Niemiec, wybierz więc ofertę pracy, która najbardziej Ci odpowiada. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas zlecenie, w którym wspaniale się odnajdziesz, a w razie problemów zawsze służymy pomocą oraz radą. Dbamy zarówno o komfort podopiecznego, jak i Twój!

Zainteresowany/a pracą od zaraz w opiece? Czekamy na Ciebie!

Sortuj według:

feather-bg

Oferta premium

ZASTĘPSTWO – OPIEKA NAD PARĄ SENIORÓW W OK. SIEGEN – START OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

10.06.2024

1845

57234 WILNSDORF

OD ZARAZ!

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na zmianę do pary seniorów mieszkającej w 57234 WILNSDORF (OK. SIEGEN; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 87 lat, 168 cm, 75 kg;
 • cierpi na neuropatię, nadciśnienie oraz cukrzycę (kontroluje ją samodzielnie);
 • porusza się samodzielnie lub przy pomocy Rollatora;
 • mężczyzna, 94 lata, 175 cm, 80 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie i nadciśnienie;
 • porusza się przy pomocy wsparcia, a gdy ma gorszy dzień to większość czasu spędza w lóżku;
 • mieszkają sami w domu jednorodzinnym;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest auto z automatyczną skrzynią biegów (jeżeli opiekunka posiada prawo jazdy); standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU.

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD! – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

feather-bg

Oferta premium

SPRAWDZONE, LEKKIE ZLECENIE DO SAMODZIELNEGO, SAMOTNEGO SENIORA W MONACHIUM – START OD 24.06. NA 1 MIESIĄC! UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

10.06.2024

1844

80805 MONACHIUM

24.06.2024

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na zmianę do seniora mieszkającego w 80805 MONACHIUM; BAWARIA.

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 77 lat, 190 cm, 75 kg;
 • cierpi na demencję oraz problemy ze słuchem;
 • porusza się samodzielnie, sam również korzysta z toalety;
 • mieszka sam w mieszkaniu;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz oddzielną toaletą; standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY (do ustalenia na miejscu).

 

ANIELSKI PAKIET PREMIOWY, WYNAGRODZENIE DO 1900 EURO! – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

feather-bg

Oferta premium

ZLECENIE Z GWARANCJĄ AKCEPTACJI – SAMOTNA SENIORKA PRZY ROLLATORZE W MONACHIUM – START OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + WYNAGRODZENIE DO 1900€!

07.06.2024

1841

81677 MONACHIUM

11.06.2024

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim do seniorki mieszkającej w 81677 MONACHIUM; BAWARIA.

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 80 lat, 160 cm, 43 kg;
 • po przebytym złamaniu kości szyjki udowej, cierpi na starcze osłabienie, astmę, COPD – przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (aparat tlenowy), artrowę, osteoporozę oraz inkontynencję;
 • porusza się przy pomocy Rollatora;
 • chętnie słucha muzyki i ogląda TV;
 • mieszka sama, na wyposażeniu jest krzesło toaletowe, Pflegebett ze specjalistycznym materacem przeciwodleżynowym oraz Lift;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK, WYNAGRODZENIE DO 1900 EURO, PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD I PREMIA LETNIA (po przepracowaniu 65 dni)! – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

ZLECENIE DLA PARY OPIEKUNÓW – SAMOTNY SENIOR W OK. TYBINGI – START OD KOŃCA CZERWCA + WYNAGRODZENIE DO 1900€ NETTO + PREMIA LETNIA!

07.06.2024

1840

72501 GAMMERTINGEN

28.06.2024

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy pary opiekunów z komunikatywnym/dobrym niemieckim oraz prawem jazdy do seniora mieszkającego w 72501 GAMMERTINGEN (OK. TYBINGI; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 87 lat, 194 cm, 110 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie, Parkinsona, problemy z przełykaniem oraz inkontynencję (pieluchy lub Urinflasche);
 • porusza się na wózku inwalidzkim (normalnym lub elektrycznym);
 • senior lubi czytać, grać w gry planszowe oraz spotykać się ze znajomymi;
 • mieszka sam w apartamencie; na wyposażeniu jest Lift, łóżko specjalistyczne, krzesło toaletowe oraz krzesło prysznicowe;
 • sklepy są blisko;
 • dla opiekunów przygotowano osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunów jest auto z automatyczną skrzynią biegów; standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia.

 

PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD, PREMIA KOLEŻEŃSKA, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

NOWE ZLECENIE Z LETNIĄ PREMIĄ – OPIEKA NAD SENIORKĄ W OK. AUGSBURGA – START OD KOŃCA CZERWCA/POCZĄTKU LIPCA + WYNAGRODZENIE DO 1900€!

07.06.2024

1839

86872 SCHERSTETTEN

KONIEC CZERWCA/POCZĄTEK LIPCA

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do seniorki mieszkającej w 86872 SCHERSTETTEN (OK. AUGSBURGA; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 72 lat, 149 cm, 48 kg;
 • po przebytym udarze, cierpi na inkontynencję (pielucho-majtki),
 • porusza się na wózku inwalidzkim, większość czasu spędza w łóżku;
 • mieszka z mężem (niewymagającym opieki i pomagającym w opiece nad seniorką) w domu jednorodzinnym; na wyposażeniu jest Pflegebett z materacem przeciwodleżynowym oraz krzesło toaletowe;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu, radiem i TV; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

PREMIA LETNIA, PREMIA KOLEŻEŃSKA, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

SPRAWDZONE ZLECENIE – SAMODZIELNA SENIORKA W OK. BONN – START OD 21.06. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA LETNIA + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

06.06.2024

1838

53340 MECKENHEIM

21.06.2024

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na zmianę do seniorki mieszkającej w 53340 MECKENHEIM (OK. BONN; NADREANIA- PÓŁNOCNA WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 84 lata, 165 cm, ok. 68 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie oraz demencję/Alzheimera;
 • porusza się samodzielnie;
 • mieszka z mężem (niewymagającym opieki oraz pomagającym w opiece nad seniorką) w domu jednorodzinnym; w domu jest pies (czuwacz słowacki);
 • sklepy są blisko;
 • dla opiekunki przygotowano osobną część mieszkalną z dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest rower; standardowo przysługują jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!