tr
(0048) 52 388 67 65
wing
  1. /
  2. Kariera
  3. /
  4. Młodszy doradca personalny ds. rekrutacji

Młodszy doradca personalny ds. rekrutacji

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech.

ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, energicznych i zmotywowanych do osiągnięcia sukcesu osób na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz, centrum

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, przedstawianie im zleceń
  • sprawdzanie kompetencji językowych kandydatów
  • przygotowywanie profili kandydatów
  • aktywne budowanie bazy kandydatów
  • raportowanie etapów realizowanych projektów
  • współpraca z działem koordynacji zleceń

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju w obszarze HR
  • Mile widziane doświadczenie związane z rekrutacją / HR

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + premie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania dotychczasowych umiejętności, udział w szkoleniach
  • Pracę w młodym, prężnym zespole

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij swoje CV na adres: anna.czerminska@angelcare24.eu lub zadzwoń: 733 344 200.

Dołącz do naszego zespołu!